Oyunlar Bölüm 14 : Elsword Part-1

Yayınlandı: Haziran 17, 2016 / Resimler

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Elsword oyununu bildiğim kadarı ile anlatacağım. Öncelikle oyunda çok fazla karakter bulunmaktadır. Karakterler:

1-Elsword(Erkek/İnsan): Adını oyunun isminden alan 13 yaşındaki karakterimiz bir  kılıç kullanmakta, fakat pek bir özelliği yok.

2-Aisha(Kız/İnsan): Bir büyücü olan 15 yaşındaki karakterimiz anlicanız üzere asasıyla çeşitli büyüler kullanıyor. Oyun içinde olduğu yerde daha hızlı MP(Enerji Miktarı) toplayabiliyor ayrıca havada süzülebilme özelliğine de sahip.

3-Rena(Kız/Elf):Bu karakterimiz ise okçu. Büyülü bir yay kullanıyor. Oyun içinde olduğu yerde daha hızlı MP toplayabiliyor ayrıca çift zıplama özelliğine de sahip.

4-Raven(Erkek/İnsan-Robot):Bu karakterimiz 24 yaşında. Robot olan kolu ve tek elli kılıcıyla savaşmakta.

5-Eve(Kız/Robot): Bu karakter oyunda Robotların kraliçesi olarak biliniyor, 2 adet küçük robot yardımcılarıyla ve savaşçı robotların yardımıyla savaşıyor. Ek olarak en atletik karakterlerden biri havada rahatça hareket edebilme özelliğine sahip.

6-Ara(Kız/İnsan):Bu karakterimiz 16 yaşında Mızrağını ve efsanevi  9 kuyruklu tilkinin güçlerini kullanarak savaşıyor ayrıca çift zıplama ve havada koşma gibi özelliklere sahip.

Evet arkadaşlar oyundaki 6 karakteri de yazdım fakat daha fazla karakter var ve yazmadığım özellikleri var Elsword oyununun, çok uzun süreceği için partlara ayırdım, bir dahaki haftayı bekleyin :3

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s